Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

За нас

Quality is our middle name

За нас

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Гуангжу ИНОДЕЕ за обележување технологија технологија., Ltd. тоа е високо-технолошко претпријатие, основано во 2008 година, ние нудиме најпрофесионална услуга за индустриско инк-џет и исто така различен вид опрема за обележување, на пример, печатач со инк-џет CIJ, Термички печатач со инк-џет, печатач за ласерско обележување, УВ-печатач, јајце-печатач, транспортер појас, машина за пајџирање итн. Имаме повеќе од десет години специјализирани во експерти за истражување на технологија за печатење, имаме многу години индустрија за обележување машина за дистрибуција и услуга по продажбата и одржување на искуство, има техничко мајсторство и одговорно, услужен професионален тим од прва класа, може да им обезбеди на клиентите разни видови машина од сите аспекти на професионални технички услуги и високо квалитетни професионални потрошни материјали, за да им обезбеди на клиентите зрели и сигурни решенија за индустриско печатење. Ние исто така се потпираме на „современа опрема, одлични таленти, извонредна технологија, одличен квалитет и одлична услуга“ за да ја добиеме довербата и поддршката на клиентите. Компанијата е специјализирана во нашата сопствена марка ИНОДЕЕ машина за обележување. Во меѓувреме, можеме да обезбедиме техничка поддршка за DOMINO, VIDEOJET, LINX, WILLETT, HITACHI, KGK, WIEDENBACH, IMAJE и други модели. Ние сме посветени да „станеме најпрофесионален провајдер на услуга за индустриски инк-џет код“ заснована врз услугата и квалитетот.

Product Showcase

2 СВЕТСКИ СОЛЕНОИД ВЛАВ ЗА ВИДЕОЈЕТ СЕРИИ

2 СВЕТСКИ СОЛЕНОИД ВЛАВ ЗА ВИДЕОЈЕТ СЕРИИ

V1, V2 и V6 претставуваат број на шифра на вентилот, што е погодно за програмирање. Внатрешната структура на V1. V2. В6 вентилот е ист. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVM03013 Применливи...

ФАН ФИЛТЕР ЗА ВИДЕОЈЕТ СЕРИИ

ФАН ФИЛТЕР ЗА ВИДЕОЈЕТ СЕРИИ

Видеоет ФАН ФИЛТЕР Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVD04113 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производот: FAN FILTER FOR VIDEOJET...

ФОТОКЕЛ ДИН КАБЛИСКО СОБРАНИЕ ЗА ВИДЕОЈЕТ

ФОТОКЕЛ ДИН КАБЛИСКО СОБРАНИЕ ЗА ВИДЕОЈЕТ

Интерлет на 3-пински Вилет Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА WILLETT Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVW01013 Име на производот: ФОТОКЕЛ ДИВ КАБЛА СОБРАНИЕ ЗА ВИДЕОЈЕТ Пакување и испорака Продажба на единици: единечна ставка Големина на...

Избрана производи

Контактирајте не

 • Тел:86-20-34702413

  Мобилен телефон: +8617702073183

 • Адреса:Jinshan Industry Site, Guangzhou, Guangdong

  Земја / регион:China

 • Веб-страница:https://www.gzincode.com

  Изложбен салон Босго:http://gzincode.mk.bossgoo.com

 • Wechat: IN17702073183

  Е-пошта:incode@gzincode.com

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи