Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Company profile

Гуангжу ИНОДЕЕ за обележување технологија технологија., Ltd. тоа е високо-технолошко претпријатие, основано во 2008 година, ние нудиме најпрофесионална услуга за индустриско инк-џет и исто така различен вид опрема за обележување, на пример, печатач со инк-џет CIJ, Термички печатач со инк-џет, печатач за ласерско обележување, УВ-печатач, јајце-печатач, транспортер појас, машина за пајџирање итн.
Имаме повеќе од десет години специјализирани во експерти за истражување на технологија за печатење, имаме многу години индустрија за обележување машина за дистрибуција и услуга по продажбата и одржување на искуство, има техничко мајсторство и одговорно, услужен професионален тим од прва класа, може да им обезбеди на клиентите разни видови машина од сите аспекти на професионални технички услуги и високо квалитетни професионални потрошни материјали, за да им обезбеди на клиентите зрели и сигурни решенија за индустриско печатење.

Ние исто така се потпираме на „современа опрема, одлични таленти, извонредна технологија, одличен квалитет и одлична услуга“ за да ја добиеме довербата и поддршката на клиентите. Компанијата е специјализирана во нашата сопствена марка ИНОДЕЕ машина за обележување. Во меѓувреме, можеме да обезбедиме техничка поддршка за DOMINO, VIDEOJET, LINX, WILLETT, HITACHI, KGK, WIEDENBACH, IMAJE и други модели.

Ние сме посветени да „станеме најпрофесионален провајдер на услуга за индустриски инк-џет код“ заснована врз услугата и квалитетот.

Информации за компанијата

Бизнис тип : Manufacturer , Trade Company

Палета на производи : Machinery for Packaging Supplies , Printing Machinery , Printing Materials

Производи / услуга : Верзија за печатење , Машина за означување на ласер , Машина за кодирање , Резервни делови за инкџет , CIJ печатач , TIJ печатач

Вкупно вработени : N/A

Капитал (Милиони САД $) : 5000000RMB

Основана е година : 2008

Адреса на компанијата : Jinshan Industry Site, Guangzhou, Guangdong, China

Трговски капацитет

Трговски информации

Incoterm : FOB,EXW

Terms of Payment : L/C,T/T,Paypal,Western Union

Просечно време на водење : Peak season lead time:6-12 months
Off season lead time :1-3 months

Годишен обем на продажба (милион американски долари) : US$5 Million - US$10 Million

Извозни информации

Процент на извоз : 51% - 60%

Главни пазари : Africa , Americas , Asia , Caribbean , East Europe , Europe , Middle East

Nearest Port : Guangzhou

Режим за увоз и извоз: Извоз преку агенција

Видео

Е-пошта на овој добавувач

Список со поврзани производи