Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Надворешен интерфејс за PCB Assy
Надворешен интерфејс за PCB Assy
Надворешен интерфејс за PCB Assy

Надворешен интерфејс за PCB Assy

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,EXW
Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces
Време на испорака: 3 Денови

Контакт сега Додади во корпа

Основни информации

  Модел бр.: INDD040

  DOMINO: A Series

Additional Info

  Пакување: Цртан

  Бренд: ИНДОКТ

  Транспорт: Ocean,Air

  Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното)

  Порт: Guangzhou

Опис на производот

Надворешно напојување со принтер за печатење во серија Домино, коло за контрола на пренос на сигнал

Брзи детали

P rinting Тип: Inkjet принтер Употреба: за Домино

Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ

Број на модел: INDD040 Применливи индустрии: CIJ Inkjet печатач

Име на производот: PCB ASSY EXTERNAL INTERFACE

Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија за печатач


Пакување и испорака

Продажба на единици: единечна ставка

Големина на единечен пакет: 25X10X4 CM

Единечна бруто тежина: 0,1 KG

Тип на пакување: картон

Време на водење: Во рок од 3 до 7 работни дена

Детални слики

PCB Assy DOMINO A Series

Белешки за набавка:

1. Сите производи се компатибилни / алтернативни резервни делови
2.Сите прикази на производи на нашата веб-страница се користат само за прикажување примероци. Тоа не значи дека имаме добиено овластување и имаме право на маркетинг на производите од следната марка:

Доминоќ, Маркем-Имајеш, Линкси, Вилет, Видеојети, Цитроникс.

Нашите производи се сите компатибилни со неоригинални (не оригинални), сите производи не се поврзани на горенаведениот бренд на кој било начин.

3.Ако цената е различна, подлежи на цитиран продавач.

4.За товарот, подобро е прво да се консултирате со услуги на клиентите.

Категории на производи : Резервни делови за инкџет > Резервни делови ДОМИНО

Е-пошта на овој добавувач

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи