Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Шаблон за шминка без сензор
Шаблон за шминка без сензор
Шаблон за шминка без сензор
Шаблон за шминка без сензор
Шаблон за шминка без сензор

Шаблон за шминка без сензор

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,EXW
Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces
Време на испорака: 3 Денови

Контакт сега Додади во корпа

Основни информации

  Модел бр.: INDM102

  DOMINO: A Series

Additional Info

  Пакување: Цртан

  Бренд: ИНДОКТ

  Транспорт: Ocean,Air

  Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното)

  Порт: Guangzhou

Опис на производот

Капакот на разредувачката кутија на принтерот со сензори Домино А;

Брзи детали

Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО

Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКТ

Број на модел: INDM102


Применливи индустрии: Продавници за градежни материјали, Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и пијалоци, трговија на мало, енергија и рударство, Компанија за рекламирање


Име на производот: ПОВЕЕТЕ ДА СЕ ПРОДОЛИ БЕЗ СЕНЗОР

Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија за печатач

Пакување и испорака

Продажба на единици: единечна ставка

Големина на единечен пакет: 10X5X5 CM

Единечна бруто тежина: 0,013 KG

Тип на пакување: картон

Време на водење: Во рок од 3 до 7 работни дена

Детални слики make-up manifold without sensor

make-up manifold without sensormake-up manifold without sensor

Белешки за Pu rchase:

1. Сите производи се компатибилни / алтернативни резервни делови
2.Сите прикази на производи на нашата веб-страница се користат само за прикажување примероци. Тоа не значи дека имаме добиено овластување и имаме право на маркетинг на производите од следната марка:

Доминоќ, Маркем-Имајеш, Линкси, Вилет, Видеојети, Цитроникс.

Нашите производи се компатибилни со неоригинални (не оригинални), сите производи не се поврзани на горенаведениот бренд на кој било начин.

3.Ако цената е различна, подлежи на цитиран продавач.

4.За товарот, подобро е прво да се консултирате со услуги на клиентите.

Категории на производи : Резервни делови за инкџет > Резервни делови ДОМИНО

Е-пошта на овој добавувач

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи