Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Вгради Вуд - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Вгради Вуд)

 • Комплет за филтрирање на воздухот за Imaje 9232

  Комплет за филтрирање на воздухот за Imaje 9232

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INY2081

  Воздух за филтрирање комплет за IMAJE 9232 Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА IMAJE Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INY2081 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производот: KIT...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи