Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Вентил за ДОМИНО - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Вентил за ДОМИНО)

 • Електричен вентил за мастило за резервни делови ДОМИНО

  Електричен вентил за мастило за резервни делови ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDM133

  Системот на кола со мастило на печатачот во серија А ги контролира компонентите на електромагнетниот вентил и компонентите на мастилото. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM133 Име на производот:...

  Контакт сега

 • Возач РОД ASSY 64KHZ ЗА ДОМИНО СЕРИЈА

  Возач РОД ASSY 64KHZ ЗА ДОМИНО СЕРИЈА

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP12126

  се користи на Домино А серија 64K вибрирачки шипка заедничка глава за печатење Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP12126 Име на производ: Возач РОД ASSY 64KHZ ЗА ДОМИНО СЕРИЈА Употреба на печатачот:...

  Контакт сега

 • EHT Сензор 3М ЗА ДОМИНО

  EHT Сензор 3М ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP34226

  Три линии, вклучувајќи црвена висока напонска линија INDP340, сина висока напонска линија INDP331 и црна висока напонска линија INDP341. Споредено со 4М висок напонски сензор, должината на 3М високонапонската линија на сензорите (секоја линија е 3,85M) е ​​пократка од 4М високонапонски сензор (секоја линија е 4,85...

  Контакт сега

 • МАГНИФИЕР ЗА ДОМИНО ГЛАВНА СОВЕТ

  МАГНИФИЕР ЗА ДОМИНО ГЛАВНА СОВЕТ

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP20526

  Примена на наклон засилувач за навлаки со навлаки за прскање на прскалка за прскалки Домино А Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP20526 Име на производ: МАГНИФИЕР ЗА ДОМИНО А-серија ГОДИНА СОВЕТ...

  Контакт сега

 • БЕЗ КОМП.50-150 ПСИ ЗА ДОМИНО

  БЕЗ КОМП.50-150 ПСИ ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDM03026

  Тие се составени од осум делови: завртка, пролет, завртка за прилагодување 100PSI, вентил за запечатување, прстен за запечатување на седиштата, прстен „О“, запечатување голема орев и запечатување мала орев. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина...

  Контакт сега

 • Скрин ПАН СЛЕТ ЗА ДОМИНО

  Скрин ПАН СЛЕТ ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP31326

  Домино А серија за печатење за инсталирање на фиксни завртки за печатење на компонентите на главата Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP31326 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници...

  Контакт сега

 • ТУМБА КООБА МАЛЕ М5 Х 10 ЗА ДОМИНО

  ТУМБА КООБА МАЛЕ М5 Х 10 ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP31926

  Фиксирана завртка (5MM) за капакот на млазницата на принтерскиот принтер со серија Домино А Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP31926 Име на производот: THUMB KNOB MALE M5 X 10 FOR DOMINO Употреба на...

  Контакт сега

 • 50 МИКРОН НОZЕ ЗА ДОМИНО

  50 МИКРОН НОZЕ ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP07326

  50 микрони, млазници лансирани подоцна во серија Домино А Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP07326 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име...

  Контакт сега

 • ТЕРМИСТОР ПОВЕ KЕ ЗА ДОМИНО Печатач во серија

  ТЕРМИСТОР ПОВЕ KЕ ЗА ДОМИНО Печатач во серија

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP08026

  Двете жици се пурпурни и се поставени на страната на телото на пиштолот за да се открие температурата на телото на пиштолот. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP08026 Име на производот: ТЕРМИСТОРСКИ...

  Контакт сега

 • КРАТКО ПОВЕЕ ЗА ДОМИНО СЕРИЈА

  КРАТКО ПОВЕЕ ЗА ДОМИНО СЕРИЈА

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP21226

  Горниот капак на телото на кутијата, познат и како горниот капак на главата на прскалките, е поставен на горниот дел од телото на кутијата. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP21226 Име на...

  Контакт сега

 • ПОВЕЕ ЕЛЕКТРОДЕ СОГЛАС ЗА ДОМИНО

  ПОВЕЕ ЕЛЕКТРОДЕ СОГЛАС ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP06226

  Клетката за полнење на ПП, во споредба со обичниот, средниот пол е краток Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP06226 Име на производот: CHARGE ELECTRODE ASSY FOR DOMINO Употреба на печатачот: ДОМИНО А...

  Контакт сега

 • Скрин ЦСК ПОЗ ЗА ДОМИНО

  Скрин ЦСК ПОЗ ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP31626

  Шестоаголна завртка во M3 * 6 од џет-печатачот во серија Домино A и завртка во склопот на цевката за обновување (положба за инсталација: дното на основата на главата за печатење) Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ...

  Контакт сега

 • СКРТ СКТ КАП ЗА ДОМИНО

  СКРТ СКТ КАП ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP31326

  Домино А серија за печатење за инсталирање на фиксни завртки за печатење на компонентите на главата Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP31326 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници...

  Контакт сега

 • СОЛЕНОИД ВРЕД 2 ДВД ЗА ДОМИНО

  СОЛЕНОИД ВРЕД 2 ДВД ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDM04026

  Заедничкиот електромагнетниот вентил е составен од електромагнетниот вентил INDM041 и електромагнетниот вентил на системот со мастило INDM042 (без калем). Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM04026...

  Контакт сега

 • РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА ЗА ДОМИНО А СЕРИЈА

  РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА ЗА ДОМИНО А СЕРИЈА

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDD12126

  Поврзување со надворешна опрема на корисникот Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDD12126 Име на производот: РЕГИСТРИРАНА ПЛАН ЗА ДОМИНО СЕРИЈА Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија за печатач...

  Контакт сега

 • ПРИДРУНИ ПРИНИЧКИ ПОВЕЕ ЗА ДОМИНО

  ПРИДРУНИ ПРИНИЧКИ ПОВЕЕ ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP22026

  Iringица за печатење на насловните страни Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP22026 Име на производот: БРИСНИ ПИНОВИ СОДРИНА ЗА ДОМИНО Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија за печатач Пакување и...

  Контакт сега

 • СЕНЗОРСКИ ТУБЕ СТИ АСИС ЗА ДОМИНО

  СЕНЗОРСКИ ТУБЕ СТИ АСИС ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP03226

  Сензорите за рециклирање во серија Домино А се поврзани со цевката за рециклирање со жолта жица (подолги од сензорите за рециклирање на PP) Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP03226 Име на...

  Контакт сега

 • ГАТЕР СОВЕТ АДАПЕР ЗА ДОМИНО

  ГАТЕР СОВЕТ АДАПЕР ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP03426

  Компоненти на сензорите за обновување. Машина за црно мастило е црна, бела машина за мастило е бела. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP03426 Име на производот: GUTTER TUBE ADAPTER FOR DOMINO...

  Контакт сега

 • PRINTHEAD СОСТОЈБИ КОНЕКТОР ЗА ДОМИНО

  PRINTHEAD СОСТОЈБИ КОНЕКТОР ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP26126

  Зглобови од не'рѓосувачки челик во приклучоци на млазницата и спроводникот Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP26126 Име на производ: PRINTHEAD СОСТОЈБИ КОНЕКТОР ЗА ДОМИНО Употреба на печатачот:...

  Контакт сега

 • ЛЕСНА КАБЛА ЗА СЕРИЈА ЗА ДОМИНО

  ЛЕСНА КАБЛА ЗА СЕРИЈА ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDD09426

  Поврзување на предниот панел INDD062 и ЛЦД-екранот INDD072 Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDD09426 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име...

  Контакт сега

 • ШАСИ СПЕД ЗА ДОМИНО А СЕРИЈА

  ШАСИ СПЕД ЗА ДОМИНО А СЕРИЈА

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP19126

  Серија А главата за печатење од не'рѓосувачки челик, различните делови на главата за печатење се фиксирани на основата. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP19126 Применливи индустрии: Фабрика за...

  Контакт сега

 • 60 СОСТОЈБА НА МИКРОН НОАЛ ЗА ДОМИНО

  60 СОСТОЈБА НА МИКРОН НОАЛ ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP07226

  Домино А принтер од серијата Замена 60um Млазница Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP07226 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на...

  Контакт сега

 • АДАПТЕР ЗА ГУТЕРСКИОТ СОВЕТ (ОПИСОТ) ЗА ДОМИНО

  АДАПТЕР ЗА ГУТЕРСКИОТ СОВЕТ (ОПИСОТ) ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP03626

  Задниот спој на цевката за обновување на црното мастило е црно, а белото мастило е бело. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP03626 Име на производот: АДАПТЕР ЗА ГУТЕР СОВЕТ (ОПАКЕ) ЗА ДОМИНО Употреба...

  Контакт сега

 • ВРЕДНО СОЛЕНОИД 13 милиони ДИА ДО СПЕЦ ЗА ДОМИНО

  ВРЕДНО СОЛЕНОИД 13 милиони ДИА ДО СПЕЦ ЗА ДОМИНО

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP17026

  Електричен вентил за глава за универзално печатење на печатач во серија Домино А (две поврзувачки линии се сиви) Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDP17026 Применливи индустрии: Фабрика за...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи