Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Електронски контролирани системи - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 2 Производи за Електронски контролирани системи)

 • Плоча за компјутерски засилувач на фази

  Плоча за компјутерски засилувач на фази

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INXP080

  Помош за детектор на фаза на Citronix Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА CITRONIX Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INXP080 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производот: ФАЗА...

  Контакт сега

 • Повеќекратни системи со мастило за печатач CIJ

  Повеќекратни системи со мастило за печатач CIJ

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INVM020

  Колектор на мастило Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVM020 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производот: ПРИРАЧНИОТ СИСТЕМ ИНКЕ...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи