Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Запалива течна класификација - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Запалива течна класификација)

 • Резервни резервни резервни делови 75U

  Резервни резервни резервни делови 75U

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP091

  Серија на обично пиштолско тело, позицијата на вибрационата шипка на обичното пиштолско тело е различна од онаа на ПП. Позицијата на вибрационата шипка на обичното тело со пиштол и електромагнетниот вентил на млазницата е во основа иста рамнина (причина: обична шипка за вибрации е подолга од онаа на прачката за...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи