Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Изопропил алкохол етанол - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 3 Производи за Изопропил алкохол етанол)

 • Пролетна компресија 1PSI ST ST Доц

  Пролетна компресија 1PSI ST ST Доц

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDM020

  Тие се составени од шест дела: електромагнет, пролет, завртка за заклучување на пролетта, вентил за запечатување, заптивка на прстенот на седиштата и О-прстен. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM020...

  Контакт сега

 • Бесплатен халоген и алкохол отпорен на црно мастило

  Бесплатен халоген и алкохол отпорен на црно мастило

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден картонски пакет за извоз

  • Мин. Со цел: 1 Carton

  • Модел бр.: IC-L295BK

  295 Црното мастило без халогени и отпорни на алкохол има карактеристики на брза брзина на сушење, бришење отпорни на алкохол и добра стабилност на чување. Таа е погодна за не'рѓосувачки челик, миленичиња и други метални подлоги. Брзи детали Тип: Компатибилен бренд за мастило засновано на растворувач: Друго Име на...

  Контакт сега

 • Брзо сушење и отпорно на алкохол црно мастило

  Брзо сушење и отпорно на алкохол црно мастило

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден картонски пакет за извоз

  • Мин. Со цел: 1 Carton

  • Модел бр.: IR-L803BK

  803 брзо сушење на висока температура на алкохол отпорно на алкохол има карактеристики на брза брзина на сушење, отпорност на миграција до одреден степен, бришење отпорни на алкохол, висока температура, добра стабилност на складирање, итн. Таа е погодна за ПВЦ кабли, т.е. оптички влакна, најлон, итн. Брзи детали Тип:...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи