Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Ласерски Марк Пластика - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Ласерски Марк Пластика)

 • Gет-блок со единечен млаз

  Gет-блок со единечен млаз

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INY3050

  Компоненти на резервоарот за рециклирање со единечна млазница Imaje S Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА IMAJE Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INY3050 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини,...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи