Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Печатете Оно Метал - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 4 Производи за Печатете Оно Метал)

 • Капка генератор за Citronix

  Капка генератор за Citronix

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INXP070

  Генератор на капки мастило Citronix Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА CITRONIX Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INXP070 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производот: DROP...

  Контакт сега

 • Печатете го капакот на главата Поправена колона за Citronix

  Печатете го капакот на главата Поправена колона за Citronix

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INXP110

  Фиксна колона на насловната глава за печатење Citronix Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА CIRTRONIX Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INXP110 Име на производот: Отпечатена колона за глава за печатење Фиксна колона за Citronix Пакување и...

  Контакт сега

 • Печатете го конекторот за глава

  Печатете го конекторот за глава

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INXP090

  Citronix млазнички конектор Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА CITRONIX Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INXP090 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и пијалоци, малопродажба Име на...

  Контакт сега

 • УВ-ласерски обележувач машина Метален ласерски принтер

  УВ-ласерски обележувач машина Метален ласерски принтер

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден картонски пакет извозник за ласерска машина

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: IN-F931H

  3W статичка УВ ласерска ознака машина Над v iew Брзи детали Обезбедена услуга за пост-продажба : Не Надворешни услуги Ласерски тип : УВ Точност на работа : 0,01 мм Поддржано графички формат : BMP / DXF / HPGL / JPEG / PLT Применливи индустрии : Фабрика за производство, фабрика за храна и пијалаци, ресторан,...

  Контакт сега

 • Видео
 • УВ-ласерски обележувач машина Метален ласерски принтер

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи