Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Принтери нудат Индија - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Принтери нудат Индија)

 • Замена на комплетот за филтрирање NO3

  Замена на комплетот за филтрирање NO3

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDM221

  ЗАБЕЛЕШКА НА FILTER KIT NO3 ЗА DOMINO A SERIES CIJ PRINTER قطعات резервни делови Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM221 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на...

  Контакт сега

Категории

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи