Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Цитроникс Напојување - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Цитроникс Напојување)

 • Напојување за Citronix

  Напојување за Citronix

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INXD010

  Пакет со висок притисок на Citronix Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА CITRONIX Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INXD010 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производот: СОБРААЕ...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи