Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Conveyor Belt - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 3 Производи за Conveyor Belt)

 • INTHERE Co2 Летечка машина за означување ласер преку Интернет

  INTHERE Co2 Летечка машина за означување ласер преку Интернет

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден картонски пакет извозник за ласерска машина

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: IN330CF

  Летечка машина за обележување ласер Над v iew Брзи детали Обезбедена услуга за пост-продажба : Не Надворешни услуги Ласерски тип : CO2 Точност на работа : 0,01 мм Поддржано графички формат : BMP / DXF / HPGL / JPEG / PLT Применливи индустрии : Фабрика за производство, фабрика за храна и пијалоци, ресторан,...

  Контакт сега

 • Долги ленти за пренесување за печатач со инкџет

  Долги ленти за пренесување за печатач со инкџет

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Модел бр.: IN139CR

  • Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното)

  Транспортен ремен (електронска регулатива / 300мм): Полн со не'рѓосувачки челик, Користејќи го автоматското и стабилно брзино коло со електронскиот гувернер, при голема брзина и процес на транспорт со вежба со мала брзина помеѓу силна стабилност и мазна, Транспарентниот појас усвојува висок антистатички...

  Контакт сега

 • Преносен лента на конверторот на фреквенцијата

  Преносен лента на конверторот на фреквенцијата

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Модел бр.: IN-C14

  • Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното)

  Транспониран појас (Електронско регулирање / 260мм): Полн со не'рѓосувачки челик, Користејќи го автоматското и стабилно брзино коло со електронскиот гувернер, при голема брзина и процес на транспорт со вежба со мала брзина помеѓу силна стабилност и мазна, Транспарентниот појас усвојува висок антистатички...

  Контакт сега

 • Видео
 • INTHERE Co2 Летечка машина за означување ласер преку Интернет
 • Долги ленти за пренесување за печатач со инкџет
 • Преносен лента на конверторот на фреквенцијата

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи