Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Etет систем - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 3 Производи за Etет систем)

 • Печатете го капакот на главата Поправена колона за Citronix

  Печатете го капакот на главата Поправена колона за Citronix

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INXP110

  Фиксна колона на насловната глава за печатење Citronix Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА CIRTRONIX Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INXP110 Име на производот: Отпечатена колона за глава за печатење Фиксна колона за Citronix Пакување и...

  Контакт сега

 • Главен филтер за систем за мастило 20 микрони (46P)

  Главен филтер за систем за мастило 20 микрони (46P)

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INVM083

  20 микрони филтер за бело мастило Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVM083 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и пијалоци, малопродажба...

  Контакт сега

 • Повеќекратни системи со мастило за печатач CIJ

  Повеќекратни системи со мастило за печатач CIJ

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INVM020

  Колектор на мастило Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVM020 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производот: ПРИРАЧНИОТ СИСТЕМ ИНКЕ...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи