Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Qe Code Marking - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 2 Производи за Qe Code Marking)

 • Индустриски печатач со континуирано Inkjet печатење INCODE I622

  Индустриски печатач со континуирано Inkjet печатење INCODE I622

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден картонски пакет извозник за машина за печатење со инк-џет

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: I1622

  Индустриски печатач со континуирано Inkjet печатење INCODE I600 Преглед Спецификации Употреба : КОДИРАЕ Вид на плоча : Друго Тип : Inkjet Printer , Друга состојба : Ново Место на потекло : Гуангдонг , Кина ( копното ) Име на марка : ИНДОКЕ Напон : 200-240VAC, 50 / 60Hz моќност...

  Контакт сега

 • INCODE Мултифункционален ласер во боја со печатење на топлина

  INCODE Мултифункционален ласер во боја со печатење на топлина

  • Бренд: INCODE

  • Пакување: Стандарден пакет за извоз на картон

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: C711WT

  Целиот спектар на производи вклучува нов модификуван ласерски печатач OKI, систем за контрола на софтверот, увезен филм од Германија и видео курс за обука. Филмот е поделен на два вида, еден вид е светлина боја облека Еден вид е темна боја во прилог на уредот не само што може да направи маица пренос на топлина, но...

  Контакт сега

 • Видео
 • Индустриски печатач со континуирано Inkjet печатење INCODE I622

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи