Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Home > Производи > Резервни делови за инкџет > Пумпа за печатење со Inkjet

Пумпа за печатење со Inkjet

Категории на производи од Пумпа за печатење со Inkjet , ние сме специјализирани производители од Кина, Пумпа за мастило , Пумпа за печатење со Inkjet добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Пумпа за мастило за печатач со Inkjet R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Сите производи

 • Пумпа под притисок на двојна отпорна на абење на роторот

  Пумпа под притисок на двојна отпорна на абење на роторот

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  Долга ротор Носат двојно пумпа под притисок на главата Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM193 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и...

 • ДОМИНО кратка пумпа за бела мастило со ротор

  ДОМИНО кратка пумпа за бела мастило со ротор

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  ДОМИНО Печатач Бела пумпа за мастило, краток ротор Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM317 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и...

 • ДОМИНО пумпа за бело мастило со долги ротори

  ДОМИНО пумпа за бело мастило со долги ротори

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  ДОМИНО А Серија Печатач со бела мастило пумпа, Долг ротор Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM379 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и...

 • Пумпа за кратки ротори со ротор

  Пумпа за кратки ротори со ротор

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  ДОМИНО А Серија Печатач Бела пумпа за мастило, краток ротор Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM179 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и...

 • Црно мастило Еднократно коло

  Црно мастило Еднократно коло

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  ДОМИНО Серија пумпа за единечна глава за печатење во црна боја (долг ротор) Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM165 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини,...

 • Мотор на пумпа под притисок за серија DOMINO A

  Мотор на пумпа под притисок за серија DOMINO A

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  Мотор на пумпа под притисок за серија DOMINO A Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM311 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и пијалоци,...

 • Обична пумпа за двојно притисок на долги ротори

  Обична пумпа за двојно притисок на долги ротори

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  Обична пумпа за двојно притисок на долги ротори Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM199 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и пијалоци,...

 • Обична пумпа за двојно притисок на главата со кратки ротори

  Обична пумпа за двојно притисок на главата со кратки ротори

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  Обична пумпа за двојно притисок на главата со кратки ротори Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM194 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и...

 • Двоен пумпа за притисок на главата за серија DOMINO A

  Двоен пумпа за притисок на главата за серија DOMINO A

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  Пумпа под притисок на двојно отпорен на абење на роторот Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM191 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и...

 • Пумпа под притисок на двојно отпорен на абење на роторот

  Пумпа под притисок на двојно отпорен на абење на роторот

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  Пумпа под притисок на двојно отпорен на абење на роторот Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM141 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и...

 • Мотор на пумпа под притисок на печатачот DOMINO A серија

  Мотор на пумпа под притисок на печатачот DOMINO A серија

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  ДОМИНО А Серија Мотор на пумпа под притисок Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDM150 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и пијалоци,...

Кина Пумпа за печатење со Inkjet Добавувачи

Додатоци за машина со инкџет

Користете и заменете ги додатоците на големите брендови на печатачот, совршена замена, гаранција за квалитет

Сите производи се компатибилни / алтернативни резервни делови
Сите дисплеи на производи на нашата веб-страница се користат само за прикажување на примероци. Тоа не значи дека имаме добиено овластување и имаме право на маркетинг на производите од следната марка: Domino®, Markem-Imaje®, Linx®, Willett, Videojet® , Citronix®.
Нашите производи се компатибилни со неоригинални (не оригинални), сите производи не се поврзани на горенаведениот бренд на кој било начин.
Ако цената е различна, подлежи на понуда на продавачот.
За пратката, подобро е прво да се консултирате со услуги на клиентите.

Нови Продукти

Список со поврзани производи