Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Home > Производи > Резервни делови за инкџет

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Резервни делови за инкџет

Категории на производи од Резервни делови за инкџет , ние сме специјализирани производители од Кина, Шестоаголна орев , Делови за резервни делови за печатачи Домино добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Делови за печатачи Домино Инкџет R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Резервни делови за инкџет Добавувачи

Додатоци за машина со инкџет

Користете и заменете ги додатоците на големите брендови на печатачот, совршена замена, гаранција за квалитет

Сите производи се компатибилни / алтернативни резервни делови
Сите дисплеи на производи на нашата веб-страница се користат само за прикажување на примероци. Тоа не значи дека имаме добиено овластување и имаме право на маркетинг на производите од следната марка: Domino®, Markem-Imaje®, Linx®, Willett, Videojet® , Citronix®.
Нашите производи се сите компатибилни со неоригинални (не оригинални), сите производи не се поврзани на горенаведениот бренд на кој било начин.
Ако цената е различна, подлежи на понуда на продавачот.
За пратката, подобро е прво да се консултирате со услуги на клиентите.

Нови Продукти

Список со поврзани производи