Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Home > Производи > Потрошни материјали за инкџет > Мастило ТИЈ

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Мастило ТИЈ

Категории на производи од Мастило ТИЈ , ние сме специјализирани производители од Кина, Мастило за термички печатач , Мастило за печатење со мастило со термичко Inkjet добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Мастило за печатење Tij R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Сите производи

 • Невидлива касета со мастило со половина мастило

  Невидлива касета со мастило со половина мастило

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден пакет за извоз на картон

  TIJ растворувач засновани на невидливи сини мастила касета со половина инч Преглед Брзи детали Тип: Касета со мастило Функција: Оригинал Место на оригинал: Гуангдонг, Кина (главно земјиште) Име на марка: ИНДОКС Број на модел: Најголемо пакување INTL4193 : Да Статус на кертриџ: Комплетна боја: Бр Тип на мастило: Боја...

 • Весели касети со мастило за половина инч

  Весели касети со мастило за половина инч

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден пакет за извоз на картон

  TIJ со растворувач врз основа на весело црвено мастило, половина инчен картриџ со мастило Преглед Брзи детали Тип: Касета со мастило Функција: Оригинал Место на оригинал: Гуангдонг, Кина (главно земјиште) Име на марка: ИНДОКС Број на модел: INTR9343 Масовно пакување: Да Статус на кертриџ: Комплетна боја: Бр Тип на...

 • Невидлив кертриџ за мастило со половина инчен црвен мастило

  Невидлив кертриџ за мастило со половина инчен црвен мастило

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден пакет за извоз на картон

  TIJ растворувач базиран на невидливи црвени мастила касета со половина инч Преглед Брзи детали Тип: Касета со мастило Функција: Оригинал Место на оригинал: Гуангдонг, Кина (главно земјиште) Име на марка: ИНДОКС Број на модел: INTR9133 Масовно пакување: Да Статус на кертриџ: Комплетна боја: Бр Тип на мастило: Боја на...

 • TIJ растворувач на црвено мастило половина кертриџ за мастило

  TIJ растворувач на црвено мастило половина кертриџ за мастило

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден пакет за извоз на картон

  TIJ растворувач заснован на црна мастило со половина мастило кертриџ Преглед Брзи детали Тип: Касета со мастило Функција: Оригинал Место на оригинал: Гуангдонг, Кина (главно земјиште) Име на марка: ИНДОКС Број на модел: INTR9311 Масовно пакување: Да Статус на кертриџ: Комплетна боја: Бр Тип на мастило: Боја на мастило...

 • TIJ растворувач со бела мастило со половина мастило кертриџ

  TIJ растворувач со бела мастило со половина мастило кертриџ

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден пакет за извоз на картон

  TIJ растворувач заснован на бела мастило со половина мастило кертриџ Преглед Брзи детали Тип: Касета со мастило Функција: Оригинал Место на оригинал: Гуангдонг, Кина (главно земјиште) Име на марка: ИНДОКС Број на модел: INTW1393 Масовно пакување: Да Статус на кертриџ: Комплетна боја: Бр Тип на мастило: Боја на мастило...

 • Картриџ за црно мастило со половина инч

  Картриџ за црно мастило со половина инч

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден пакет за извоз на картон

  TIJ растворувач заснован на црно мастило, половина инчен картриџ со мастило Преглед Брзи детали Тип: Касета со мастило Функција: Оригинал Место на оригинал: Гуангдонг, Кина (главно земјиште) Име на марка: ИНДОКС Број на моделот: Масовно пакување INTK3133 : Да Статус на кертриџ: Комплетна боја: Бр Тип на мастило: Боја...

 • TIJ касета со црна мастило врз основа на растворувачи

  TIJ касета со црна мастило врз основа на растворувачи

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден пакет за извоз на картон

  TIJ растворувач заснован на црна мастило со половина мастило кертриџ Преглед Брзи детали Тип: Касета со мастило Функција: Оригинал Место на оригинал: Гуангдонг, Кина (главно земјиште) Име на марка: ИНДОКС Број на модел: Најголемо пакување INTK3131 : Да Статус на кертриџ: Комплетна боја: Бр Тип на мастило: Боја на...

Кина Мастило ТИЈ Добавувачи

Потрошни материјали за инкџет

Постојат многу видови на потрошни материјали, мастило, детергент, растворувач и така натаму. Совршено може да ја реши вашата шемата за шифрирање според различните потреби на клиентите.

Сите производи се компатибилни / алтернативни резервни делови
Сите дисплеи на производи на нашата веб-страница се користат само за прикажување на примероци. Тоа не значи дека имаме добиено овластување и имаме право на маркетинг на производите од следната марка: Domino®, Markem-Imaje®, Linx®, Willett, Videojet® , Citronix®.
Нашите производи се компатибилни со неоригинални (не оригинални), сите производи не се поврзани на горенаведениот бренд на кој било начин.
Ако цената е различна, подлежи на понуда на продавачот.
За пратката, подобро е прво да се консултирате со услуги на клиентите.

Нови Продукти

Список со поврзани производи