Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Home > Производи > Потрошни материјали за инкџет > Касета за мастило TIJ со еден инч

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Касета за мастило TIJ со еден инч

Категории на производи од Касета за мастило TIJ со еден инч , ние сме специјализирани производители од Кина, Касета за мастило TIJ со еден инч , Касета со мастило добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Картриџ со мастило за печатач R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Сите производи

  • TIJ растворувач заснован врз основа на еден инчен мастило

    TIJ растворувач заснован врз основа на еден инчен мастило

    • Бренд: ИНДОКТ

    • Пакување: Стандарден пакет за извоз на картон

    TIJ растворувач заснован на црно мастило Касета со мастило со мастило Преглед Брзи детали Тип: Касета со мастило Функција: Оригинал Место на оригинал: Гуангдонг, Кина (главно земјиште) Име на марка: ИНДОКС Број на модел: Најголемо пакување INTK3134 : Да Статус на кертриџ: Комплетна боја: Бр Тип на мастило: Боја на...

Кина Касета за мастило TIJ со еден инч Добавувачи

Потрошни материјали за инкџет

Постојат многу видови на потрошни материјали, мастило, детергент, растворувач и така натаму. Совршено може да ја реши вашата шема за шифрирање според различните потреби на клиентите.

Сите производи се компатибилни / алтернативни резервни делови
Сите дисплеи на производи на нашата веб-страница се користат само за прикажување на примероци. Тоа не значи дека имаме добиено овластување и имаме право на маркетинг на производите од следната марка: Domino®, Markem-Imaje®, Linx®, Willett, Videojet® , Citronix®.
Нашите производи се компатибилни со неоригинални (не оригинални), сите производи не се поврзани на горенаведениот бренд на кој било начин.
Ако цената е различна, подлежи на понуда на продавачот.
За пратката, подобро е прво да се консултирате со услуги на клиентите.

Нови Продукти

Список со поврзани производи