Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhang Mr. Zhang
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Rreth nesh

Quality is our middle name

Rreth nesh

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Guangzhou INCODE duke shënuar bashkë teknologjinë., Ltd. ndërmarrja e saj e teknologjisë së lartë, e themeluar në vitin 2008, ne ofrojmë shërbimin më profesional profesional të bojës dhe gjithashtu llojin e ndryshëm të pajisjeve për shënjimin, Për shembull, printeri me bojë CIJ, printer termik me bojë, printer lazer që shënon, printer UV, printer vezësh, transportues rrip, Makina e Paging etj. Ne kemi më shumë se dhjetë vjet specializim në ekspertët e kërkimit të teknologjisë së shtypjes, kemi shumë vite industri që shënojnë shpërndarjen e makinerive dhe shërbimin pas shitjes dhe mirëmbajtjen e përvojave, ka një mjeshtëri teknike dhe të përgjegjshëm, ekipi profesional i klasit të parë të shërbimit, mund të sigurojë klientëve me të ndryshme llojet e makinerive në të gjitha aspektet e shërbimeve teknike teknike dhe harxhimet profesionale me cilësi të lartë, për t'u ofruar klientëve zgjidhje të pjekur dhe të besueshme të shtypjes industriale. Ne gjithashtu mbështetemi në "pajisje të përparuara, talente të shkëlqyera, teknologji të shkëlqyeshme, cilësi të shkëlqyeshme dhe shërbim të shkëlqyeshëm" për të fituar besimin dhe mbështetjen e klientëve. Kompania është e specializuar në markën tonë vetinë e markës sonë. Ndërkohë, Ne mund të ofrojmë mbështetje teknike për DOMINO, VIDEOJET, LINX, WILLETT, HITACHI, KGK, WIEDENBACH, IMAJE dhe modele të tjera. Ne jemi të përkushtuar që "të bëhemi ofruesi më i profesional i shërbimit të kodeve me bojë industriale" bazuar në shërbim dhe cilësi.

Product Showcase

Bordi Bërthamë Bojë për Pjesët rezervë të Videojet

Bordi Bërthamë Bojë për Pjesët rezervë të Videojet

Bordi Bërthamë Bojë për Pjesët rezervë të Videojet Detaje të shpejta Lloji i shtypjes: Përdorimi i Printerit Inkjet: P FORR Videojet Vendi i origjinës: Guangdong, China (kontinent) Emri i Markës: INCODE Numri i modelit: INVD137 Industritë e zbatueshme: Fabrika e Prodhimit, Dyqanet e Riparimit të Makinerisë, Shitje me...

Mbulesa e kutive solvente për seritë DOMINO A

Mbulesa e kutive solvente për seritë DOMINO A

Mbulesa e kutive solvente për seritë DOMINO A Detaje të shpejta Lloji i shtypjes: Përdorimi i printerit me bojë: P FORR DOMINO Vendi i origjinës: Guangdong, China (kontinent) Emri i Markës: INCODE Numri i modelit: INDM227 Emri i produktit: BAKENI-SHUM MAN ASSY DUHET ME SENZOR Përdorimi i Printerit: DOMINO A Printer...

Sensori i nivelit të bojës për seritë DOMINO A

Sensori i nivelit të bojës për seritë DOMINO A

Sensori i nivelit të bojës për seritë DOMINO A Detaje të shpejta Lloji i shtypjes: Përdorimi i printerit me bojë: P FORR DOMINO Vendi i origjinës: Guangdong, China (kontinent) Emri i Markës: INCODE Numri i modelit: INDM149 Emri i Produktit: Bëni sensorin e nivelit të lartë Përdorimi i Printerit: DOMINO A Printer...

Produktet e zgjedhura

Na kontaktoni

 • Tel:86-20-34702413

  Celular: +8617702073183

 • Adresë:Jinshan Industry Site, Guangzhou, Guangdong

  Vendi / Rajoni:China

 • Faqja e internetit:https://www.gzincode.com

  Bossgoo Showroom:http://gzincode.sq.bossgoo.com

 • WeChat: IN17702073183

  Email:incode@gzincode.com

Dërgo Kërkesë

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta