Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Печатете го капакот на главата Поправена колона за Citronix

Печатете го капакот на главата Поправена колона за Citronix

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,EXW
Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces
Време на испорака: 3 Денови

Контакт сега Додади во корпа

Основни информации

  Модел бр.: INXP110

Additional Info

  Пакување: Цртан

  Бренд: ИНДОКТ

  Транспорт: Ocean,Air

  Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното)

  Порт: Guangzhou

Опис на производот

Фиксна колона на насловната глава за печатење Citronix

Брзи детали

Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА CIRTRONIX

Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ

Број на модел: INXP110

Име на производот: Отпечатена колона за глава за печатење Фиксна колона за Citronix

Пакување и испорака

Продажба на единици: единечна ставка

Големина на единечен пакет: 12X5X4 CM

Единечна бруто тежина: 0,013 KG

Тип на пакување: картон

Време на водење: Во рок од 3 до 7 работни дена


Детални слики

Print Head Cover Fixed Column

Белешки за набавка:

1. Сите производи се компатибилни / алтернативни резервни делови
2.Сите прикази на производи на нашата веб-страница се користат само за прикажување примероци. Тоа не значи дека имаме добиено овластување и имаме право на маркетинг на производите од следната марка:

Доминоќ, Маркем-Имајеш, Линкси, Вилет, Видеојети, Цитроникс.

Нашите производи се сите компатибилни со неоригинални (не оригинални), сите производи не се поврзани на горенаведениот бренд на кој било начин.

3.Ако цената е различна, подлежи на цитиран продавач.

4.За товарот, подобро е прво да се консултирате со услуги на клиентите.


Категории на производи : Резервни делови за инкџет > Резервни делови CITRONIX

Е-пошта на овој добавувач

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи