Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Ласерски маркер систем - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 3 Производи за Ласерски маркер систем)

 • Зголемувачки коло за Imaje S8

  Зголемувачки коло за Imaje S8

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INY3100

  Плоча за зголемување на машината за прскање на машината Imaje S8C2 Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА IMAJE Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INY3100 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба...

  Контакт сега

 • Главен филтер за систем за мастило 20 микрони (46P)

  Главен филтер за систем за мастило 20 микрони (46P)

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INVM083

  20 микрони филтер за бело мастило Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVM083 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, Фабрика за храна и пијалоци, малопродажба...

  Контакт сега

 • Повеќекратни системи со мастило за печатач CIJ

  Повеќекратни системи со мастило за печатач CIJ

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INVM020

  Колектор на мастило Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVM020 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производот: ПРИРАЧНИОТ СИСТЕМ ИНКЕ...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи