Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Печатарски материјали САД - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Печатарски материјали САД)

 • Бесплатен халоген и алкохол отпорен на црно мастило

  Бесплатен халоген и алкохол отпорен на црно мастило

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Стандарден картонски пакет за извоз

  • Мин. Со цел: 1 Carton

  • Модел бр.: IC-L295BK

  295 Црното мастило без халогени и отпорни на алкохол има карактеристики на брза брзина на сушење, бришење отпорни на алкохол и добра стабилност на чување. Таа е погодна за не'рѓосувачки челик, миленичиња и други метални подлоги. Брзи детали Тип: Компатибилен бренд за мастило засновано на растворувач: Друго Име на...

  Контакт сега

Категории

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи