Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Сериски порт картички Rs232 - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 9 Производи за Сериски порт картички Rs232)

 • RS232 Comms Опција комплет со серија А А серија

  RS232 Comms Опција комплет со серија А А серија

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDD215

  Сериски картички за сериски RS232 Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDD215 Име на производот: RS232 COMMS OPTION KIT A SERIES Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија за печатач Пакување и испорака...

  Контакт сега

 • RS232 COMMS OPTION KIT DOMINO A SERIES

  RS232 COMMS OPTION KIT DOMINO A SERIES

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDD21522

  Сериски картички за сериски RS232 Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDD21522 Име на производот: RS232 COMMS OPTION KIT DOMINO A SERIES Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија за печатач Пакување и...

  Контакт сега

 • Полето за поврзување Три порта за Imaje

  Полето за поврзување Три порта за Imaje

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INY1063

  СОВЕТНИОТ СОВЕТ ТРИ ПОРТА Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со Inkjet: ЗА IMAJE Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INY1063 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производот: СОДРИНА КУПА ТРИ...

  Контакт сега

 • Кориснички порт ДОМИНО Кабел

  Кориснички порт ДОМИНО Кабел

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDD20122

  Нема конекција Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDD20122 Име на производот: ПАРТ ЗА КОРИСНИЧКО КОРИСНИЧКО АСИС Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија за печатач Пакување и испорака Продажба на...

  Контакт сега

 • Сериски картички за сериски RS232

  Сериски картички за сериски RS232

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDD226

  Сериски картички за сериски RS232 Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDD226 Име на производот: RS232 COMMS OPTION KIT A SERIES Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија за печатач Пакување и испорака...

  Контакт сега

 • Електроноиден вентил 2 порт за делови од 43-ти

  Електроноиден вентил 2 порт за делови од 43-ти

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INVM419

  Порта за електромагнетниот вентил 2 за делови од ВИДЕОЈЕТ Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производ: Порта за...

  Контакт сега

 • 2 портен електромагнетен вентил

  2 портен електромагнетен вентил

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INVM030

  V1, V2 и V6 претставуваат број на шифра на вентилот, што е погодно за програмирање. Внатрешната структура на V1. V2. В6 вентилот е ист. Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVM030 Применливи индустрии:...

  Контакт сега

 • RS232 Comms Опција за кабелски серии А серија

  RS232 Comms Опција за кабелски серии А серија

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDD180

  Линиско поврзување на сериски порт картички RS232 со компјутер Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDD180 Име на производот: RS232 COMMS OPTION KIT A SERIES CABLE Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија...

  Контакт сега

 • Кориснички порт

  Кориснички порт

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDD201

  Нема конекција Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ДОМИНО Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INDD201 Име на производот: ПАРТ ЗА КОРИСНИЧКО КОРИСНИЧКО АСИС Употреба на печатачот: ДОМИНО А серија за печатач Пакување и испорака Продажба на единици:...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи