Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Трајно Марк Пластика - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Трајно Марк Пластика)

 • PICO Valve For Videojet 43S

  PICO Valve For Videojet 43S

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INVM041

  Алтернативен вентил PICO Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА ВИДЕОЈЕТ Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INVM041 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини, малопродажба Име на производ: ПИК ВЛАВ ЗА ВИДЕОЈЕТ...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи