Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Цитроникс моќност - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Цитроникс моќност)

 • Вклучете ја моќноста за Citronix

  Вклучете ја моќноста за Citronix

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INXD031

  Преклопник за индукција Citronix за капакот на главата за печатење Брзи детали Тип на печатење: Употреба на печатачот со инкџет: ЗА CIRTONIX Место на потекло: Гуангдонг, Кина (копното) Име на марка: ИНДОКЕ Број на модел: INXD031 Применливи индустрии: Фабрика за производство, Продавници за поправка на машини,...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи