Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Zhang Mr. Zhang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

GUANGZHOU INCODE MARKING TECHNOLOGY CO., LTD.

Interphex Japan 2019 - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Interphex Japan 2019)

 • Резервни резервни резерви за резерви 40U и 138BK

  Резервни резервни резерви за резерви 40U и 138BK

  • Бренд: ИНДОКТ

  • Пакување: Цртан

  • Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

  • Модел бр.: INDP092

  Серија на генератор на капки мастило за PP машина, попозната како „PP пиштол тело“ е различна од INDP091 по изглед. Постои одредена висинска разлика во положбата на електромагнетниот вентил на млазницата и шипката за вибрации (причина: вибрационата шипка на ПП е пократка од обичната шипка за вибрации). Брзи детали Тип...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи